Paslaugos

Roletai puikiai atlieka tiesioginę užuolaidų funkciją, suteikia jaukumo ir neužgožia Jūsų erdvės. Jūsų namuose ar ofise dar jų nėra? Užsisakyk pas mus! Paskambinus telefonu ar parašius mums laišką, konsultantai suteiks išsamią informaciją, patars, pasiūlys, padės išsirinkti pageidaujamą gaminį. Jūsų patogumui atvyksime į Jūsų namus su audinių katalogais, kad tobulai pritaikytumėte juos prie namų interjero. Kol Jūs rinksitės, mūsų meistrai išmatuos langus, taip taupydami Jūsų brangų laiką. Darbus atliekame per 10 d.d. (sezono metu per 15 d.d.) nuo užsakymo patvirtinimo. Dirbame visoje Lietuvoje.

icon

Roletai Diena-naktis

Tai dvisluoksnis roletas, gaminamas iš horizontaliai juostuoto permatomo ir nepermatomo audinio. Lengvai truktelėjus roleto grandinėlę, vienas audinio sluoksnis pasislenka ir langas užtemdomas, taip sukuriant „diena- naktis“ efektą.

icon

Klasikiniai roletai

Šie roletai tvirtinami dviem laikikliais į lango rėmą, sieną ar lubas. Nuleidę šiuos roletus uždengsite ne tik patį langą, bet ir visą lango nišą. Tinka langams su pertvaromis.

icon

Kasetiniai roletai

Šie roletai grandinėle reguliuojami itin sklandžiai, o audinys gali būti fiksuojamas bet kuriame reikiamame aukštyje. Naudojimo patogumą lemia ir tai, kad audinys lieka prigludęs prie stiklo net ir atvėrus langą.

icon

Roletai nuo saulės ir karščio

Puikiai pritemdo akinančią saulės šviesą, nuima atspindžius nuo ekranų ir sumažina patalpos įšilimą nuo saulės.

icon

Vertikalios žaliuzės

Dažnai šio tipo žaliuzės įrengiamos administracinėse patalpose, tačiau montuojamos ir gamybinėse ar gyvenamosiose patalpose. Jos puikiai tinka didelių vitrininių langų uždengimui.

icon

Plisuotos žaliuzės

Ko gero, nėra dailesnės ir originalesnės langų uždangos, nei plisuotos žaliuzės. Tai – idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina eleganciją ir funkcionalumą. Tokios žaliuzės yra ypatingai universalios, lengvai prižiūrimos ir leidžia jums atnaujinti namų ar biuro interjerą.

icon

Roletai ir žaliuzės stoglangiams

Roletai ir plisuotos žaliuzės stoglangiams yra tiesiog nepakeičiami, jei palėpę norite paversti gyvenamąja ar darbo erdve. Ši langų uždanga vasarą efektyviai apsaugo patalpas nuo per didelio šviesos kiekio ir kaitros.

icon

Tinklelis - rėmelis

Tai patikima apsauga nuo musių, uodų ir kitų skraidančių vabzdžių. Toks tinklelis paprastai įrengiamas visam vasaros sezonui, nors, esant reikalui, bet kada gali būti išimtas ir vėl įstatytas. Jie lengvai sumontuojami ir netrukdo normaliai naudotis langais. Užsisakykite tinklelį ir galėsite miegoti atsidarius langą.

icon

Tinkleliai durys

Patogiausia apsauginė priemonė nuo vabzdžių ir uodų balkono ar terasos durims. Itin patogus naudoti tose vietose, pro kurias dažnai vaikštoma, nes galima patogiai uždaryti iš bet kurios pusės ir nepraranda pirminės išvaizdos intesyviai varstant duris.

icon

Tinkleliai roletai

Šio tipo tinkleliai yra itin patogus sprendimas ne tik langams, bet ir terasos ar balkono durims. Tinkleliai – roletai tvirtinami stacionariai prie lango rėmo arba nišoje ir susisuka į kasetę lango/durų viršuje arba šone.

icon

Plisuoti tinkleliai

Tai estetiškiausias sprendimas apsaugai nuo vabzdžių. Smulkios specialaus audinio klostės veikia kaip itin geras filtras, nepraleidžiantis skraidančių kenkėjų. Ypač gerai suderinami su slankiojančių durų sistemomis, varstomais terasiniais langais.