Klasikiniai roletai

Klasikiniai roletai – modernus, lengvai pritaikomas prie kiekvieno lango ir universalus uždengimo būdas. Šio tipo roletai efektyviai užtikrina saulės ir natūralios šviesos valdymą namuose ar biure bei apsaugo nuo smalsių praeivių žvilgsnių. Klientams siūlome daugiau nei 3000 skirtingų raštų, spalvų ir tekstūrų klasikinių roletų audinių, kelis skirtingus valdymo būdus, skirtingas sistemas (kasetiniai, atviri, pusiau kasetiniai). Klasikiniai roletai gali būti tvirtinami: ant sienos, į lubas, prie lango rėmo arba nišoje. Audinių asortimentą sudaro šviesai pralaidūs, pusiau pralaidūs, visiškai saulės nepraleidžiantys (black out) ir šviesą atspindintys audiniai. Gausus raštų bei faktūrų, spalvų ir atspalvių klasikinių audinių katalogas puikiai tiks bet kokiame interjere.

Naujos kolekcijos audiniai tinka drėgnoms patalpoms, kaip vonios kambarys, nes puikiai valosi ir nebijo drėgmės. Tokio tipo roletų mūsų klientai senokai laukė, nes visi kiti audiniai išsitepdavo ir jų nepavykdavo išvalyti.

Be to, tam, kad galutinis gaminys atitiktų kiekvieno kliento lūkesčius VAIDO ROLETAI siūlo kelias skirtingas mechanizmų spalvas, pavyzdžiui, juoda, balta, ruda, antracito.

Klasikinius roletus galime pagaminti ir su Jūsų norimu paveikslėliu, nuotrauka ar išskirtiniais raštais esančiais Jūsų interjere, viskas ko reikia tik labai kokybiškos nuotraukos. FOTO roletai, tai visiškai individualūs sprendimai, norintiems išsiskirti ir turėti tai ko neturi kiti.

Tikime, kad tik turėdami galimybę rinktis susikursite harmoningą aplinką ir išpildysite savo lūkesčius. VAIDO ROLETAI visuomet atskubės Jums į pagalbą pasiūlydami ne tik geriausią kainą, bet ir aukščiausią kokybę. Meistro su katalogais iškvietimas į namus NEMOKAMAS.

KAINOS IR KOKYBĖS GARANTIJA

PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS

GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS

Matavimo instrukcija

Gaminio plotis- matuoti reikia nuo vienos stiklajuostės išorinio kampo iki kitos stiklajuostės išorinio kampo.

Audinio plotis- matuoti reikia stiklo ploti nuo vienos gumos iki kitos.

Gaminio aukštis- matuoti reikia nuo viršutinės stiklajuostės išorinio kampo iki apatines stiklajuostės pabaigos.


    Copyright 2024 © Vaidoroletai.lt
    Privatumo politika
    Sukurta - IGSME.COM