Medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės – tiems kurie ieško natūralios ir išskirtinės interjero detalės savo namams ar biurui. Interjerui jos suteikia šilumos ir jaukumo, taip pat sukuria ramybės įspūdį. Tai ne tik stilingas, bet ir itin praktiškas pasirinkimas, kuris džiugins Jus ne vienerius metus.

Medinės žaliuzės – tai horizontaliai išdėstytos medinės juostelės, surištos virvele ar juostele, priklauso nuo individualių poreikių. Šiuos gaminius galima tvirtinti keliais skirtingais būdais: ant lango rėmo, lango angoje arba virš lango angos.

Ar žinojote, kad mediena pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis? Žiemą medinė langų uždanga sulaiko šaltį, sklindantį nuo lango, o karštą vasaros dieną – sulaiko karštį ir leidžia palaikyti normalią kambario temperatūrą. Kitaip nei įprastų horizontalių žaliuzių, medinių juostelės yra storesnės, todėl jų lengvesnė priežiūra. Svarbiausia vengti agresyvių valiklių, o nešvarumus ir dulkes nuvalyti tik drėgna šluoste arba dulkių siurbliu.

Prabanga alsuojanti žaliuzių kolekcija žavi savo išskirtine išvaizda. Iš amerikinės liepos, kietojo šarvamedžio ar bambuko pagamintos žaliuzės- tvirtos ir ilgaamžės. Galėsite rinktis iš daugiau nei  100 skirtingų atspalvių: nuo itin ryškaus iki natūralių gamtos spalvų.

Visos medinės žaliuzės komplektuojamos su saugaus vaiko aksesuarais.

Medinių žaliuzių išskirtinumas:

  • Mediena suteikia natūralią išvaizdą ir bet kokiame interjere puikiai dera;
  • Medinės juostelės yra pagamintos iš lengvos, bet labai patvarios medienos;
  • Mediena sulaiko tiek karštį, tiek šaltį;
  • Medinės juostelės saugios, nes neturi aštrių kampų.

KAINOS IR KOKYBĖS GARANTIJA

PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS

GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS

Medinių žaliuzių juostelių pločius pasirenka patys klientai. Tai gali būti 25mm ir 50mm, o storis 2,5 arba 3mm. Šiuos parametrus būtina nurodyti pateikiant užklausą dėl užsakymo preliminarios kainos, kaip ir norimą spalvą, valdymas virvele ar juostelinėmis kopetėlėmis, nurodykite tvirtinimo vietą, kuri gali būti ant lango rėmo, lango angoje arba virš lango angos. Žinoma, nepamirškite pateikti ir matmenų aukščio ir pločio.

Norintiems medinių žaliuzių išvaizdos, bet ieškantiems pigesnio varianto, galime pasiūlyti plastikines horizontalias žaliuzes kurių išvaizda niekuo nesiskiria nuo medinių. Žinoma, šio tipo žaliuzės neturės funkcijos apsaugoti Jūsų erdvę nuo šalčio, bei karščio, bet puikiausiai atrodys bet kokiame interjere.

Vaido roletai konsultuoja nemokamai, todėl drąsiai skambinkite ar rašykite mus ir mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti. Meistro su katalogais iškvietimas į namus NEMOKAMAS.


    Copyright 2024 © Vaidoroletai.lt
    Privatumo politika
    Sukurta - IGSME.COM