Tinklelis - rėmelis

Tinklelis nuo vabzdžių šiandiena naudojamas kone kiekviename name ar bute, kur svarbus ne tiks stilius, bet ir funkcionalumas. Daugelis nori plačiai atverti savo kambario langus ir mėgautis gaiviu oru. Tačiau į namus patenka įvairūs vabzdžiai(musės, uodai, vapsvos ir kt.), o tuomet patikimiausias problemos sprendimas yra- tinklelis nuo uodų. Tinklelių pagrindinė funkcija yra apsaugoti patalpą nuo vabzdžių, pienių ir tuopų pūkų, skrajojančių vasaros metu, bet ir kitų nepageidaujamų „svečių“, kaip rudenį krentantys medžių lapai. Labai svarbu, kad tinkleliai atlikdami savo funkciją, netrukdo grynam orui patekti į patalpos vidų ir nesumažina į ją patenkančios šviesos srauto. „Vaido roletai“ priemones gamina iš ekologiškų medžiagų, todėl jos neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai. Tinkeliai nuo vabzdžių lengvai pritaikomi plastikiniams, aliuminiams ar mediniams langams, todėl gali būti naudojami kiekvienuose namuose.

Tinklelis rėmelis nuo vabzdžių – tvirtinami metalinėmis plokštelėmis, todėl lango rėmas lieka visiškai nepažeistas. Tokio tipo tinklelis nuo vabzdžių langams yra nesudėtingos konstrukcijos, tačiau, užtikriname, tvirtas ir stabilus. Vienas privalumų tas, jog puikiai atlikęs savo funkcijas vasaros metu, atėjus žiemai , gaminys gali būti lengvai be pažeidimų nuimamas. Nors nėra būtina žiemos metu išimti tinklelių, jie nebijo šalčio ir nesideformuoja.

Galimos įstatomų tinklelių spalvos: balta, ruda, auksinis ąžuolas, antracito spalvos.

Taip pat galite pasirinkti tinklelio audinį:

Standartinis – pilkas tinklelis puikus ir laiko patikrintas produktas. Nepraleidžia vabzdžių ir pūkų į patalpas. Aliuminis tinklelis nuo vabzdžių – tiems kurie nori kiek tvirtesnės tekstūros. Priemonė yra atspari plyšimui ir gana elastinga, tad tinka jei turite vaikų arba naminių gyvūnų. Žinoma, esant stipriems smūgiams, atsparumas deformacijai negarantuojamas. Antialerginis tinklelis – toks produktas bus pagamintas iš tankesnės medžiagos. Jis sukurtas taip, kad alergiški žmonės galėtų būti tikri, kad į namus nepateks ne tik nepageidaujami vabzdžiai, bet ir žiedadulkės, pūkai.

KAINOS IR KOKYBĖS GARANTIJA

PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS

GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS

Verta žinoti, kad kokybiškas tinklelis nuo vabzdžių neturėtų blokuoti šviesos. Naujomis technologijomis ištobulintos tinklelio „akys“ yra pakankamo dydžio, kad nepraleistų kenkėjų ir kitų nepageidaujamų dalelių, bet ir neblokuotų patenkančios šviesos.

Preliminarios kainos paskaičiavimui reikėtų atidaryto lango angos matmenų aukščio ir pločio, nurodykite rėmo spalvą, bei tinklelio audinio tipą. Įstatomų tinklelių kainos prasideda nuo 20 €/m². Vaido roletai konsultuoja nemokamai, todėl drąsiai skambinkite ar rašykite mus ir mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti. Meistro su katalogais iškvietimas į namus NEMOKAMAS.


    Copyright 2024 © Vaidoroletai.lt
    Privatumo politika
    Sukurta - IGSME.COM