Žaliuzės stoglangiams

Roletai stoglangiams – tai sistema, kuri veikia itin sklandžiai netgi ant pasvirusių langų. Mes Jums siūlome naujausią ir inovatyviausią roletų sistemą, montuojamą ant stoglangių. Specialios kreipiančiosios efektyviai sulaiko audinį, dėl to tarp roleto ir lango kraštų nelieka jokio tarpo. Tai – išmintingas sprendimas praktiškumo ir skoningo interjero mėgėjams.

Žaliuzės stoglangiams – ko gero, nėra dailesnės ir originalesnės langų uždangos, nei plisuotos žaliuzės. Tai – idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina eleganciją ir funkcionalumą. Tokios žaliuzės yra ypatingai universalios, lengvai prižiūrimos ir leidžia jums atnaujinti namų ar biuro interjerą.

Roletų ir žaliuzių stoglangiams privalumai:

 •  Nepriekaištingas veikimas ir lengvas valdymas. Tokie roletai bei plisuotos žaliuzės yra reguliuojami atitraukiant ir užtraukiant be menkiausio vargo, net jei stoglangis yra labai aukštai. Naudodami specialią rankenėlę, audinį galite užfiksuoti bet kurioje jums reikiamoje
  padėtyje.
 •  Praktiškas dizainas ir funkcionalumas. Roletai ir plisuotos žaliuzės stoglangiams yra tiesiog nepakeičiami, jei palėpę norite paversti gyvenamąja ar darbo erdve. Ši langų uždanga vasarą efektyviai apsaugo patalpas nuo per didelio šviesos kiekio ir kaitros. Be to, tai – puikus sprendimas, svajojantiems apie jaukų interjerą. Dizaino lūkesčius lengvai išpildo didžiulė audinių medžiagų ir raštų įvairovė, platus spalvų spektras.

Plisuotos žaliuzės stoglangiams – ko gero, nėra dailesnės ir originalesnės langų uždangos, nei plisuotos žaliuzės. Tai – idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina eleganciją ir funkcionalumą. Tokios žaliuzės yra ypatingai universalios, lengvai prižiūrimos ir leidžia jums atnaujinti namų ar biuro interjerą. Praktiškas valdymas tiek iš viršaus į apačią, tiek iš apačios į viršų, leidžia patiems kontroliuoti įleidžiamos į patalpą šviesos srautą. Žaliuzės stoglangiams turi patogią lazdelę, kurios pagalba atsitraukiate žaliuzes. Mūsų rekomenduojami audiniai atspindi saulės šviesą ir mažina kaitrą patalpoje.

KAINOS IR KOKYBĖS GARANTIJA

PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS

GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS

Plisuotų žaliuzių stoglangiams privalumai:

 •  Nepriekaištingas veikimas ir lengvas valdymas. Tokios  plisuotos žaliuzės yra reguliuojamos atitraukiant ir užtraukiant be menkiausio vargo, net jei stoglangis yra labai aukštai. Naudodami specialią rankenėlę, audinį galite užfiksuoti bet kurioje jums reikiamoje
  padėtyje.
 •  Praktiškas dizainas ir funkcionalumas. Roletai ir plisuotos žaliuzės stoglangiams yra tiesiog nepakeičiami, jei palėpę norite paversti gyvenamąja ar darbo erdve. Ši langų uždanga vasarą efektyviai apsaugo patalpas nuo per didelio šviesos kiekio ir kaitros. Be to, tai – puikus sprendimas, svajojantiems apie jaukų interjerą.
 • Pritaikyta prie pasvirų langų, todėl audinys nepiekaištingai atrodo ne vienerius metus.
 • Dizaino lūkesčius lengvai išpildo didžiulė audinių medžiagų ir raštų įvairovė, platus spalvų spektras.

Preliminarios kainos paskaičiavimui reikėtų stiklo matmenų, aukščio ir pločio. Vaido roletai konsultuoja nemokamai, todėl drąsiai skambinkite ar rašykite mus ir mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti. Meistro su katalogais iškvietimas į namus NEMOKAMAS.


  Copyright 2024 © Vaidoroletai.lt
  Privatumo politika
  Sukurta - IGSME.COM