Žaliuzės terasoms

Žaliuzės terasoms – tai naujovė, kuri savo funkcionalumu ir labai prieinama kaina žavi mūsų klientus. Vis labiau šylantys orai, vilioja vakarus ir savaitgalius praleisti savo namų kiemeliuose ir ten įrengtose terasose. Daugelis susiduria su problema, kad stiklinė stoginė apsauganti nuo lietaus, niekaip mūsų neapsaugo nuo kaitrių saulės spindulių. Daugelis terasos stiklų uždengimų kainuoja palyginus nemažai ir tai atrodo gan didelė investicija vasaros sezonui. Vaido roletai jau ne vienerius metu sprendžia šią problemą už išties gerą kainą. Žaliuzės terasoms tai puikus sprendimas ne vieneriems metams apsaugantis nuo nepageidaujamų saulės spindulių.

Šio tipo žaliuzės atspindi saulės spindulius, nepraleidžia karščio. Jas patogu naudoti, nes esant reikalui galite kiekvieną terasos stogo segmentą atskirai atsitraukti tiek kiek Jums reikia, tokiu būdu kontroliuodami apšvietimo intensyvumą. Visas valdymas vyksta vienos, patogios lazdelės pagalba- žaliuzės užtraukiamos ir atitaukiamos. Esant dideliems vėjams, rekomenduojame žaliuzes visada laikyti sutrauktas, kad vėjo gūsiai nenutrauktų trosų. Šios žaliuzės nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Žaliuzės terasoms yra vienas populiariausių spendimų dar ir dėl audinių spalvų gausos, kurias lengva pritaikyti prie namo kolorito ar terasoje kuriamo bendro įvaizdžio, taip suteikiant dar papildomo jaukumo.

Preliminarios žaliuzių terasoms kainos paskaičiavimui reikėtų terasos stoginės kiekvieno segmento atskirų matmenų aukščio ir pločio arba bent vieno segmento matmenų ir iš kiek segmentų susidaro stoginė. Jei preliminari kaina tenkins, išsikviesite meistrą į namus kuris tiksliai išmatuos terasos stogą kol Jūs išsirinksite audinį, bei dar esant pas Jus paskaičiuos tikslią kainą.

Vaido roletai konsultuoja nemokamai, todėl drąsiai skambinkite ar rašykite mus ir mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti. Meistro su katalogais iškvietimas į namus NEMOKAMAS.

KAINOS IR KOKYBĖS GARANTIJA

PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS

GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS


    Copyright 2024 © Vaidoroletai.lt
    Privatumo politika
    Sukurta - IGSME.COM