Roletai diena - naktis

Klientų poreikiai ir dizainerių pastabos padeda kurti vis patogesnes ir praktiškesnes roletų sistemas. Viena iš tokių naujų sistemų yra roletai DIENA – NAKTIS. Jie gaminami iš dvigubo audinio ir dėl to šviesos kiekio kontroliavimas jūsų namuose ar biure yra ypač paprastas.

Roletai diena naktis – kodėl verta rinktis?

  • Funkcionalumas ir patogumas. Sistema DIENA – NAKTIS leidžia reguliuoti šviesos srautą, nepakeliant ir nesuvyniojant roleto audinio. Be to, tokia lango uždanga ypač naudinga, jei auginate vaikus. Dėl išskirtinės konstrukcijos paprasta stebėti, kas vyksta lauke, nesutraukiant audinio, todėl galite bet kada įsitikinti lauke žaidžiančių mažylių saugumu.
  • Platus asortimentas. Esama labai skirtingų interjero stilių. Tačiau iš mūsų pasiūlos lengvai išsirinksite dailius ir patvarius roleto audinius. Be to, galite užsakyti tiek kasetinį, tiek atvirą mechanizmą, o naują lango uždangą valdyti grandinėle arba elektriniu būdu.
  • Paprastas montavimas. Praktiški roletai DIENA – NAKTIS tvirtinami prie lubų, sienos arba lango rėmo. Taigi, sukurti jaukų, šiuolaikišką ir unikalų interjerą bei apsaugoti patalpas nuo nepageidaujamos šviesos išties lengva.

Savo klientams galime pasiūlyti daugiau nei 3000 rūšių roletų audinių asortimente. Roletai Diena-naktis yra pats populiariausias ir mėgstamiausias mūsų klientų pasirinkimas dėl galimybės reguliuoti šviesos dinamiką pagal savo poreikius, nes jie labai praktiški ir estetiški.

Tikime, kad tik turėdami galimybę rinktis susikursite harmoningą aplinką ir išpildysite savo lūkesčius. VAIDO ROLETAI visuomet atskubės Jums į pagalbą pasiūlydami ne tik geriausią kainą, bet ir aukščiausią kokybę. Meistro su katalogais iškvietimas į namus NEMOKAMAS.

Vaido roletai gali pagaminti išskirtinio dizaino ir dydžio roletus. Populiariausi audiniai pasižymi geros kainos ir kokybės santykiu. Su mūsų katalogo audiniais lengvai galime sukurti prabangų, žaismingą arba kiekviename interjere tinkanti spalvų derinį. Didelis audinių pasirinkimas nuo  labai plonų, dienines užuolaidas pakeisiančių audinių arba storų, tokių kurie atspindi saulės spindulius ir taip neprikaista patalpa. Diena-naktis roletai gali būti montuojami prie sienos, ant lango rėmo arba ant lubų. Užsakant šio tipo roletus galima rinktis laisvai kabančio audinio variantai arba su kreipiančiosiomis, kurios išlaiko audinį prigludusį prie lango ir leidžia patogiai jį atidaryti. Funkcionalus mechanizmas leidžia užfiksuoti audinį norimame aukštyje.

KAINOS IR KOKYBĖS GARANTIJA

PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS

GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS

Matavimo instrukcija

Gaminio plotis – matuoti reikia nuo vienos stiklajuostės išorinio kampo iki kitos stiklajuostės išorinio kampo.

Audinio plotis – matuoti reikia stiklo ploti nuo vienos gumos iki kitos.

Gaminio aukštis – matuoti reikia nuo viršutinės stiklajuostės išorinio kampo iki apatines stiklajuostės pabaigos.

Audinio aukštis – Matuoti reikia nuo viršutinės stiklajuostės išorinio kampo iki apatinės stiklajuostės pradžios.


    Copyright 2024 © Vaidoroletai.lt
    Privatumo politika
    Sukurta - IGSME.COM