Roletiniai tinkleliai

Šio tipo tinkleliai yra itin patogus sprendimas ne tik langams, bet ir terasos ar balkono durims. Tinkleliai – roletai tvirtinami stacionariai prie lango rėmo arba nišoje ir susisuka į kasetę lango/durų viršuje arba šone. Papildomai apsaugai užtikrinti, montuojami specialūs šepetėliai, kurie neleidžia vabzdžiams patekti pro nelygius paviršius ir dėl jų susidariusius tarpus.

Sumontavus šį tinklelį ant durų, jas galima laikyti atviras – į patalpą nepriskris vabzdžių. Tinklelio nereikia demontuoti ištisus metus, nes jis nepaisant šalčio ir drėgmės, nepakeičia savo išvaizdos ir nepraranda apsauginių savybių.

Tinklelis nuo vabzdžių šiandiena naudojamas kone kiekviename name ar bute, kur svarbus ne tiks stilius, bet ir funkcionalumas. Daugelis nori plačiai atverti savo kambario langus ir mėgautis gaiviu oru. Tačiau į namus patenka įvairūs vabzdžiai(musės, uodai, vapsvos ir kt.), o tuomet patikimiausias problemos sprendimas yra- tinklelis nuo uodų. Tinklelių pagrindinė funkcija yra apsaugoti patalpą nuo vabzdžių, pienių ir tuopų pūkų, skrajojančių vasaros metu, bet ir kitų nepageidaujamų „svečių“, kaip rudenį krentantys medžių lapai. Labai svarbu, kad tinkleliai atlikdami savo funkciją, netrukdo grynam orui patekti į patalpos vidų ir nesumažina į ją patenkančios šviesos srauto. „Vaido roletai“ priemones gamina iš ekologiškų medžiagų, todėl jos neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai. Tinkeliai nuo vabzdžių lengvai pritaikomi plastikiniams, aliuminiams ar mediniams langams, todėl gali būti naudojami kiekvienuose namuose.

Galimos roletinių tinklelių spalvos: Balta, ruda, auksinis ąžuolas, antracito spalvos.

Tinkleliai – roletai veikimo principas toks pats kaip ir ritininių žaliuzių- specialus mechanizmas leidžia lengvai susukti juos į specialią kasetę viršuje arba šone. Montuojant tokią priemonę, kasetė tvirtinama lango viršuje. Gaminio apatiniame ir šoniniame profilyje įmontuotas šepetėlis, uždengiantis plyšius ir neleidžiantis į patalpą patekti net mažiausiems vabzdžiams. Be to šios priemonės gali būti montuojamos ne tik prie lango ar durų rėmų, bet ir įvairiose nišose. Šio tipo tinkleliai montuojami ant stoglangių.

KAINOS IR KOKYBĖS GARANTIJA

PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS

GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS

Preliminarios kainos paskaičiavimui reikėtų atidaryto lango angos matmenų aukščio ir pločio, nurodyti norimą spalvą. Roletinių tinklelių kainos skaičiuojamos individualiai pagal pateiktus matmenis. Vaido roletai konsultuoja nemokamai, todėl drąsiai skambinkite ar rašykite mus ir mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti. Meistro su katalogais iškvietimas į namus NEMOKAMAS.


    Copyright 2024 © Vaidoroletai.lt
    Privatumo politika
    Sukurta - IGSME.COM