Plisuoti tinkleliai

Plisuoti tinkleliai – estetiškiausias sprendimas apsaugai nuo vabzdžių. Smulkios specialaus audinio klostės veikia kaip itin geras filtras, nepraleidžiantis skraidančių kenkėjų. Dėl ypač didelio tinklelio pločio (4.6 m) ir aukščio (2.6 m) galimybių, dažniausiai pasirenkami durims ir didelėms nišoms pridengti, ypač gerai suderinami su slankiojančių durų sistemomis, varstomais terasiniais langais. Labai lengvai valdomi, juos nesunku užtraukti arba suskleisti viena ranka. Šie tinkleliai pilnai atveria langus ir duris, todėl neriboja matomumo. Puikiai priderinami bet kuriame interjere, nes gamyboje naudojamas platus konstrukcijos spalvų pasirinkimas, o pats tinklelis gali būti pasirenkamas net iš trijų spalvų – juodos, baltos, pilkos – taip sukuriant prie langų ir aplinkos derančią visumą.

Saugus sprendimas šeimoms auginančioms vaikus, nes dėl paprastos konstrukcijos, juos gali naudoti ir mažieji šeimos nariai Visų tipų apsauginiai tinkleliai lengvai priderinami prie Jūsų interjero – galite rinktis iš įvairių tinklelio rėmo spalvų: baltos, rudos, aukso, tamsaus ąžuolo ar kitų medžio tipų imitacijos. Taip pat rėmai gali būti dažomi ir pasirinkta RAL spalva, išskyrus tinklelius rėmelius. Lengva priderinti baltą ar rudą mechanizmą.

Tinklelis nuo vabzdžių šiandiena naudojamas kone kiekviename name ar bute, kur svarbus ne tiks stilius, bet ir funkcionalumas. Daugelis nori plačiai atverti savo kambario duris ir mėgautis gaiviu oru. Tačiau į namus patenka įvairūs vabzdžiai(musės, uodai, vapsvos ir kt.), o tuomet patikimiausias problemos sprendimas yra- tinklelis nuo uodų. Tinklelių pagrindinė funkcija yra apsaugoti patalpą nuo vabzdžių, pienių ir tuopų pūkų, skrajojančių vasaros metu, bet ir kitų nepageidaujamų „svečių“, kaip rudenį krentantys medžių lapai. Labai svarbu, kad tinkleliai atlikdami savo funkciją, netrukdo grynam orui patekti į patalpos vidų ir nesumažina į ją patenkančios šviesos srauto. „Vaido roletai“ priemones gamina iš ekologiškų medžiagų, todėl jos neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai.

Plisuoti tinkleliai yra nepakeičiamas pasirinkimas plačioms terasų durims.  Įprastos jų spalvos- balta, arba ruda, tačiau mėgstantys originalumą, gali išbandyti ir auksinių atspalvių produktus. Plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių ant langų ar durų LUX – specialiai pritaikyti itin plačioms angoms. Jie neturi slenksčio, tad nesudaro papildomos kliūties ant grindų, netrukdo vaikščioti ar valyti patalpų. O štai priemonės STANDART išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir itin patrauklia kaina. Tokio tipo gaminys turi reguliuojamą rankeną ir apatinį aliuminį , vos 8mm slenkstį.

KAINOS IR KOKYBĖS GARANTIJA

PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS

GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS

Preliminarios kainos paskaičiavimui reikėtų atidaryto lango arba durų angos matmenų aukščio ir pločio. Plisuotų tinklelių kainos skaičiuojamos individualiai pagal pateiktus matmenis. Vaido roletai konsultuoja nemokamai, todėl drąsiai skambinkite ar rašykite mus ir mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti. Meistro su katalogais iškvietimas į namus NEMOKAMAS.


    Copyright 2024 © Vaidoroletai.lt
    Privatumo politika
    Sukurta - IGSME.COM