Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės- stilinga ir funkcionali interjero detalė. Šio tipo langų uždengimus lengva derinti įvairios paskirties bei stilistikos erdvėse nuo klasikinio iki modernaus interjero. Mūsų klientai gali rinktis nuo pastelinių iki labai ryškių spalvų, bei skirtingų tekstūrų. Vertikalios žaliuzės efektyvios šviesos srauto ir šilumos reguliavime. Juostos pasisuka 360 laipsnių kampu, todėl šviesos srautą galėsite reguliuoti patys. Valdymą taip pat galite pasirinkti: virvele, grandinėle ar lazdele.

Vertikalių juostų sistema, puikiai tinka dideliems langams, bei slankiojančioms durims, nes sistema su bėgeliu kuris leidžia pagaminti vientisą žaliuzę iki 3,5m.

Dėl universalumo ir mažiausios kainos, šis langų uždengimo būdas pats populiariausias biuruose, bet labai mėgstamas ir gyvenamosiose erdvėse.

Vertikalių žaliuzių juostos gali būti 89 ir 127cm pločio. Tai suteikia dar daugiau pasirinkimo laisvės. Šių žaliuzių pagalba, galime sukurti vizualiai didesnių patalpų efektą žemų lubų kambariuose, nes vertikalios juostos vizualiai paaukština kambarį.

Vertikalios žaliuzės yra labai praktiškas pasirinkimas ir tiems kas mėgsta dažnus pokyčius- norėdami atnaujinti kambario interjerą, Jūs tiesiog galite pakeisti atsibodusį žaliuzių audinį, kuris sudaro tik trečdalį viso produkto kainos.

Keletas faktų, kodėl tai turėtų Jums patikti:

 1. Tai pigiausias langų uždengimo sprendimas
 2. Juostos nesideformuoja esant aukštai temperatūrai, nebijo drėgmės, netraukia dulkių.
 3. Lengva priežiūra: su sausu arba drėgnu skudurėliu ar kempinėle.
 4. 360 laipsnių juostų apsisukimo kampas- visuomet tinkamas šviesos srautas.
 5. Puikus sprendimas dideliems langas
 6. Nestandartinių langų uždengimui

Preliminarios kainos paskaičiavimui reikėtų matmenų ploto kurį norėsite uždengti, aukščio ir pločio. Vaido roletai konsultuoja nemokamai, todėl drąsiai skambinkite ar rašykite mus ir mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti. Meistro su katalogais iškvietimas į namus NEMOKAMAS.

KAINOS IR KOKYBĖS GARANTIJA

PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS

GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS

Matavimo instrukcija

Žaliuzės plotis matuojamas nuo tarpinės gumos vidurio iki tarpinės gumos vidurio.

Žaliuzės aukštis matuojamas nuo stiklajuostės vidurio iki striklajuostės vidurio.


  Copyright 2024 © Vaidoroletai.lt
  Privatumo politika
  Sukurta - IGSME.COM