Roletai nuo saulės

Roletai nuo saulės ir karščio 100% stabdo šviesos pralaidumą patalpoje, bei neleidžia jai įkaisti. Naudojant šio tipo roletų audinius su pilna roleto sistema galima itin gerai pritemdyti patalas. Šiuos roletus renkasi į miegamuosius, kultūros centrus, viešbučius, vaikų kambarius, konferencijų sales, fotostudijas ir patalpas kurių metu reikia maksimalios tamsos dienos metu. Iš patalpos pusės užtraukus roletus nesimato vaizdo už lango, taip pat iš lauko pusės 100 % apsaugo nuo praeivių žvilgsnių. Tai geriausias naktinių užuolaidų pakaitalas, kuris savo kaina išties pigesnis, nei kokybiškos, storo audinio užuolaidos. Roletai nuo saulės ir karščio taip pat puikiai apsaugo nuo saulės atspindžių televizoriaus ar kompiuterio ekranuose.

Turime tam tikrų audinių kurie yra ne gumuoti, bet su specialiu padengimu iš išorės, kuris atspindi saulės spindulius, taip pat leidžia palaikyti optimalią temperatūrą vasaros metu, bet neužtamsina patalpos. Šie audiniai puikūs pietinėje namo pusėje, kai norisi šviesių kambarių, bet nepageidaujamas karštis. Roletai nuo saulės ir karščio gali būti tvirtinami: ant sienos, į lubas, prie lango rėmo arba nišoje.

Apsaugai nuo saulės turime ir SCREEN roletus. Jie kaip nuostabios dieninės užuolaidos, kurios užtikrina 3% šviesos pralaidumą patalpoje ir tinka šveisesnėms patalpoms į kurias patenka tiesioginė, akinanti saulės šviesa. Tankus audinio pynimas blokuos saulės šviesos ryškumą, tačiau nesutrukdys mėgautis gražiu vaizdu pro langą, net ir pilnai nuleidus roletą. Šie roletai pritemdo šviesos srautą taip, kad nereikia kambaryje prisimerkti- akys nebijo šviesos. Idealiai tinka biurams ir darbo kambariams.

Platus audinių pasirinkimas leidžia derinti šiuos roletus prie bet kokio stiliaus interjero. Jei turite poreikį šio tipo roletams, atsiųskite mums savo stiklų išmatavimus ir mes paskaičiuosime Jums preliminarią kainą.

Vaido roletai konsultuoja nemokamai, todėl drąsiai skambinkite ar rašykite mus ir mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti. Meistro su katalogais iškvietimas į namus NEMOKAMAS.

KAINOS IR KOKYBĖS GARANTIJA

PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS

GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS

Matavimo instrukcija

Gaminio plotis – matuoti reikia nuo vienos stiklajuostės išorinio kampo iki kitos stiklajuostės išorinio kampo.

Audinio plotis – matuoti reikia stiklo ploti nuo vienos gumos iki kitos.


    Copyright 2024 © Vaidoroletai.lt
    Privatumo politika
    Sukurta - IGSME.COM