Kaip išgyventi karštą vasarą be kondicionieriaus? Vaido roletai skuba Jums į pagalbą su termo (gumuotais) audiniais

termo(gumuotais) audiniais, kurie ne tik neįleidžia saulės šviesos į patalpą, bet ir karščio

Karšta ir tvanku? Taip, panašu, kad atėjo tikri vasaros karščiai. Saulė šviečia intensyviai, taigi tenka susidurti ne tik su spiginančia šviesa ir jos atspindžiais monitoriaus ekranuose, bet ir prikaitintomis patalpomis. Patalpas galime puikiai kondicionuoti su termo(gumuotais) audiniais, kurie ne tik neįleidžia saulės šviesos į patalpą, bet ir karščio. Tai vienas populiariausių sprendimų kuriuos išvargina nuolatinė intensyvi šviesa ir karštis. Žinoma, klientai renkasi šio tipo roletus dar ir dėl to, kad tai gerokai pigesnis pasirinkimas nei brangiai atsieinanti kondicionavimo sistema. Be to, užsidėjus gumuotus roletus neturėsite tokio nepageidaujamo poveikio, kaip padidinta peršalimo rizika. Pernai vasarą Lietuvoje turėjome tikras karščio bangas. Kai per langus svilina saulė, sunku ne tik dirbti, bet ir ilsėtis – tada ypač išauga roletų su termo audiniais populiarumas. Iš patirties žinojome, kad vasarą žmonėms norėsis daugiau šešėlio, taigi tam ruošėmės ir atitinkamai papildėme šių audinių asortimentą naujomis kolekcijomis.

Gumuoti roletai  suteikia  galimybę mėgautis vėsesnėmis patalpomis ir jaukiu šešėliu itin karštomis vasaros dienomis, užtikrina patalpos privatumą, leidžia išvengti nepageidaujamų žvilgsnių. Tačiau svarbiausia – tai aukštas UV spindulių sulaikymo procentas. Tai itin aktualu tiems, kas nuo neigiamo UV spindulių poveikio (audinių blukimo, medienos skilinėjimo) nori apsaugoti patalpų viduje esančius daiktus. Šio tipo roletai reikalingi ne tik vasarą. Žiemą saulė taip pat labai intensyvi. Užsisakydami roletus klientai renkasi iš itin gausaus saulę atspindinčių audinių asortimento: šviesai pralaidžių, pusiau pralaidžių, visiškai saulės spindulių nepaleidžiančių ir šviesą atspindinčių audinių, dar vadinamų block-out. Pastarieji itin populiarūs miegamajame kambaryje, nes ryto šviesa netrukdo mėgautis saldžiu miegu visus metus, ne tik vasarą. 

VAIDO ROLETAI komanda yra pasiruošusi nemokamai atvažiuoti, išmatuoti langus ir pakonsultuoti renkantis tinkamiausią sprendimą, jei bus sunku apsispręsti dėl tinkamos spalvos. Kviečiu pasinaudoti nemokamomis mūsų paslaugomis, kad išvengtumėte klaidų matuojant langus ir galėtumėte mėgautis darniu namų stiliumi bei jūsų pačių susikurtu vėsiu jaukumu.