Vaido roletai pradeda tinklelių nuo vabzdžių gamybą : gera kaina, kokybė ir jie pagaminami per kelias dienas, o ne savaites!

Tinklelių nuo vabzdžių gamyba, įstatomi tinkleliai, tinkleliai durys

Vaido roletai praneša apie didelį šuolį į priekį, siekdami patenkinti visus savo klientų poreikius. Pasimokę iš praėjusių metų, priėmėme sprendimą patys gaminti įstatomus tinklelius nuo vabzdžių ir tinklelius-duris. Visuomet stengiamės, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik kokybiškai atliktais darbais, bet ir darbų atlikimo terminais. Užtikrindami greitą užsakymų atlikimą sezono metu, tikimės didesnio susidomėjimo šia paslauga. „Vaido roletai“, gamindami patys, dabar garantuoja, kad tinklelių nuo vabzdžių gamyba užtruks tik 1-3 dienas, o net ir sezono piko metu klientai gali tikėtis, kad užsakymai bus paruošti per 5 darbo dienas. Mūsų puslapyje lengvai rasite pateiktas langų matavimo instrukcijos, kad jų pagalba tiksliai išsimatuotumėte langų angas. Tiems kurie neturi galimybės patys išsimatuoti arba nėra užtikrinti matmenų tikslumu, mūsų meistrai tai gali padaryti už Jus. Reikia tik paskambinti nurodytais telefono numeriais.

Šis strateginis poslinkis ne tik padidina efektyvumą, bet ir atspindi Vaido roletai atsidavimą visiems klientų poreikiams. Pradėdami patys gaminti tinklelius nuo vabzdžių galime atidžiai stebėti kokybę, pritaikymą individualiems poreikiams ir gaminių pristatymą laiku. Šis žingsnis liudija Vaido roletai įsipareigojimą teikti ne tik roletus ir žaliuzes, bet ir priimti sprendimus, kurie garantuotų sklandžiai  vykstančius darbus prisitaikančius prie greito klientų gyvenimo būdo.

Dabar klientai gali mėgautis greitu, patikimu aptarnavimu, patogumu, nenusileidžiant kokybei. Tegul niekas netrukdo mėgautis gaiviu vėju karštomis vasaros naktimis, tai bus apsauga nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisą parą.

„Vaido roletai“  nuo šiol greitesni su tinkleliais nuo vabzdžių ir siūlo Jums funkcionalų sprendimą, pritaikytą Jūsų poreikiams.